Ham Ko Ham – Ellopták a biciklim
Ham Ko Ham – Ellopták a biciklim
41.0M
Play Count
03:15
Duration
Audio Description
Fellépésszervezés: +36309593039 [email protected] http://www.facebook.com/hamkohamhivatalos/ ★ Ham ko Ham ★ Rézműves Márkó - Ének Rétháti Salamon - Billentyű, Gitár Balázs Levente - Gitár, Cajon Ábri Csaba - Gitár, Billentyű,tambura http://www.facebook.com/hamkohamhivatalos/ ★ Zene: Tóth G. Zoltán Szöveg: Márta Alex , Tóth G Zoltán #hamkoham #goldrecordmusic ======================================= Szöveg: Ellopták a biciklim, a piros fehér-biciklim A kereke még ott maradt a Deák téri pad alatt Ellopták a fröccsömet, a száraz fehér fröccsömet Az üres pohár ott maradt, a Deák téri pad alatt A tegnap este úgy alakult nem emlékszem semmire Csak arra, hogy nem voltam józan s megálltam egy cseppnyire Az is lehet elkábultam néhány percig fetrengve Felébredtem s nem volt már ott csak az egyik kereke Nincsen most már biciklim, hogy járjak Hogy vágjak bele az éjszakába Ellopták a biciklim, a piros-fehér biciklim A kereke még ott maradt a Deák téri pad alatt Ellopták a fröccsömet, a száraz fehér fröccsömet Az üres pohár ott maradt, a Deák téri pad alatt Holnap reggel az már biztos elindulok keresni Nem veszhet el ilyen könnyen a piros-fehér bicikli Józanodás szépen lassan ezt terveztem ma estig Ha meglenne a kerékpárom ropnám megint hajnalig Nincsen most már biciklim, hogy járjak Hogy vágjak bele az éjszakába Ellopták a biciklim, a piros-fehér biciklim A kereke még ott maradt a Deák téri pad alatt Ellopták a fröccsömet, a száraz fehér fröccsömet Az üres pohár ott maradt, a Deák téri pad alatt